Объявление Продам универсала Volvo V60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/16
Volvo
V60
универсал
2020
2020-02-26
175 560 км
386 кг
2 164 кг
2 550 кг
6 сент. 2024 г.
7217592
2024-09-05 14:19
2024-09-10 20:50
4,761 м × 1,85 м × 1,421 м
253 л.с. (186 кВт)
электро
Круиз-контроль (темпомат):
Дополнительная комплектация
Полный привод:
2024-12-31
белый
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram rostskadade.
EXTERIOR:
Fåtal lackskador, stenskott, flygrost, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Vänstra kameran för 360-vy, ur funktion.
Previous owners: 2
License number: CJC35E
Manufacture month: luty 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 1325, 4587, 10551, 13768, 16776 senast 2024-06-17
Service book: Yes
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 950 kg
Tax weight: 2 160 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
Deductible VAT: Yes
T6 AWD Twin Engine
2020
Electric/Petrol
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Assistanssystem
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Filbytesvarnare
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
start/stop-function
Smartphone integration
360 kamera
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Head-up display
Infällbar dragkrok
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Ventilerade framsäten
Öppningsbart panoramatak
Sensus
Premium Sound Bowers&Wilkins 9"
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car