Объявление Продам универсала Volvo V60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/15
Volvo
V60
универсал
2021
2021-05-04
101 700 км
435 кг
1 855 кг
2 290 кг
28 авг. 2024 г.
7215241
2024-08-27 09:24
2024-08-29 20:41
4,761 м × 1,85 м × 1,421 м
197 л.с. (145 кВт)
газ
Расход топлива:
4,7 л/100км
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Дополнительная комплектация
Подогрев топлива:
2026-02-28
белый
Fåtal rostangrepp, lackskador och bucklor. Flertal repor
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 1
License number: HFT28W
Service history: Service utförd vid följande mil: 2699, 5396 och 10170 senast 2024-08-26
Service book: Yes
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 4879 SEK
Max pull weight: 1 210 kg
CO2-emission (diesel): 125 g/km
Tax weight: 1 850 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
Deductible VAT: Yes
B4 Mildhybrid
2021
Autobroms
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Antispinn
Alkolås
Assistanssystem
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
start/stop-function
Smartphone Integration
Harman Kardon Premium Sound
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar Certified