Объявление Продам универсала Volkswagen Passat с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/15
Volkswagen
Passat
универсал
2020
2020-05-18
120 600 км
430 кг
1 830 кг
2 260 кг
26 авг. 2024 г.
7214874
2024-08-21 23:38
2024-08-28 20:26
4,773 м × 1,832 м × 1,467 м
156 л.с. (115 кВт)
электро
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Дополнительная комплектация
Подогрев топлива:
2025-05-31
белый
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan
EXTERIOR:
Vindruta sliten. Flertal lackskador, Fåtal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor
Klädsel skadad, fram. Klädsel smutsig, fram. Innertak, smutsigt. Inredningsdetalj är trasig. Armstöd bak kärvar.
Servicelampa lyser. Backsensor ur funktion
Previous owners: 2
License number: EZS44L
Manufacture month: September 2019
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1536, 2832, 4627, 5878, 7302, 8497, 9230 och 10686 mil. Senast utförd 2024-02-08
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 240 kg
Tax weight: 1 830 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
Deductible VAT: No
1.4 GTE Sportscombi
2020
Electric/Petrol
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Rattväxel/paddlar
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car