Объявление Продам универсала Volkswagen Golf с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Volkswagen
Golf
универсал
2022
2022-04-25
41 610 км
451 кг
1 629 кг
2 080 кг
9 сент. 2024 г.
7216812
2024-09-09 09:05
2024-09-11 20:14
4,639 м × 1,795 м × 1,496 м
190 л.с. (140 кВт)
электро
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Дополнительная комплектация
PTO:
Подогрев топлива:
Полный привод:
2025-04-30
серый
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej.
Ena startnyckeln är ur funktion samt skadad.
Previous owners: 1
License number: LUN31L
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 3025 mil. Senast utförd 2024-01-03
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Textile
Collision warranty: 2025-04-24 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 9001 SEK
Max pull weight: 1 420 kg
CO2-emission (petrol): 150 g/km
Tax weight: 1 620 kg
Max trailer weight: 1 700 kg
Deductible VAT: Yes
Alltrack 2.0 TSI 4Motion
2022
Autobroms
Assistanssystem
Auto hold
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
start/stop-function
Dragpaket
Vinterpaket
PercentIconDeductible VAT