Объявление Продам универсала Skoda Citigo с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
универсал
2014
2013-10-21
136 190 км
339 кг
1 031 кг
1 370 кг
26 авг. 2024 г.
7215804
2024-09-06 15:32
2024-09-11 19:07
3,563 м × 1,641 м × 1,48 м
68 л.с. (49.98 кВт)
газ
механика
CD
2025-09-30
белый
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
EXTERIOR:
Stenskott i vindruta, Stenskott vindruta i synfält. Fåtal rostangrepp, repor och stenskott, Flertal lackskador och bucklor.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej
Servicelampa lyser. Nybesiktad
Previous owners: 3
License number: NZM855
Manufacture month: wrzesień 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 89, 1711, 2623, 4336, 0 senast 2019-10-07
Service book: Yes
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 2 130 kg
CO2-emission (methane): 79 g/km
Tax weight: 1 030 kg
Deductible VAT: No
tillverkare: Skoda
MPI 5dr CNG
2014
Methane
AUX-ingång
Lastbågar
Motorvärmare
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car