Объявление Продам универсала Mercedes-Benz C-Klass с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Mercedes-Benz
C-Klass
универсал
2008
2009-03-31
236 950 км
530 кг
1 620 кг
2 150 кг
29 авг. 2024 г.
7215644
2024-08-28 06:00
2024-09-02 19:00
Количество дверей:
5
4,7 м × 1,77 м × 1,44 м
Кузов
Фаркоп:
136 л.с. (100 кВт)
газ
Круиз-контроль:
CD
Круиз-контроль (темпомат):
2025-02-28
серебристый, металлик
Skada på stötfångaren bak, Fåtal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Flertal rostangrepp och lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken. Dålig lukt i bilen. Klädsel smutsig fram och bak.
Previous owners: 12
License number: TBP054
Manufacture month: toukokuu 2008
Service history: Ingen servicedokumentation tillgänglig
Service book: Electronic
Finish: Metallic
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 4492 SEK
Max pull weight: 1 350 kg
CO2-emission (diesel): 176 g/km
Tax weight: 1 620 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
Deductible VAT: No
färg: Silver
C 200 CDI Kombi S204
2008
Lastskydd/lastnät
PercentIconNO deductible VAT