Объявление Продам универсала Ford Fiesta с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Ford
Fiesta
универсал
2017
2016-11-30
101 580 км
365 кг
1 190 кг
1 555 кг
11 сент. 2024 г.
7217279
2024-09-10 15:02
2024-09-15 18:16
3,982 м × 1,722 м × 1,495 м
101 л.с. (74 кВт)
электро
механика
Дополнительная комплектация
PTO:
2025-01-31
черный
Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Flertal stenskott och repor. Fåtal lackskador och bucklor.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj skadad
Previous owners: 2
License number: OEJ927
Manufacture month: heinäkuu 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 1290, 2616, 3840, 4814, 6041, 7572, 9148 senast 2024-01-29
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 945 kg
CO2-emission (petrol): 99 g/km
Tax weight: 1 190 kg
Max trailer weight: 900 kg
Deductible VAT: No
1.0T EcoBoost 5dr
2017
Eluppvärmd vindruta
start/stop-function
Antispinn
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified