Объявление Продам универсала Citroen C5 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/15
Citroen
C5
универсал
2010
2010-09-03
204 660 км
569 кг
1 717 кг
2 286 кг
13 сент. 2024 г.
7218330
2024-09-12 09:35
2024-09-16 21:52
4,929 м × 1,86 м × 1,471 м
Кузов
Фаркоп:
163 л.с. (120 кВт)
газ
Круиз-контроль:
CD
2025-06-30
серый
Bromsbelägg bak, slitna. Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
EXTERIOR:
Plastdetaljer saknas stötfångare fram. Bristfällig fastsättning höger sidospegel, Emblem saknas på baklucka. Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer. Plastkåpa under motor saknas. Flertal rostangrepp, bucklor, stenskott och lackskador. Höger backspegel kärvar.
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig fram och bak. Insynsskydd smutsigt. Golv ytligt smutsigt.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage. Hållare till motorhuv är skadad. Mindre missljud vid högersväng.
Elhiss fram höger, ur funktion, Elinfällbara spegel höger, kärvar, Parkeringssensor ur funktion, Backsensor ur funktion, Säkerhetsbälte förarplats skadat. Varnar om fel på parkeringssensorer. Service lyser men är nog för p-sensorer då bil nyligen är servad. Vajer motorhuv kärvar, svårt att öppna huven.
Previous owners: 6
License number: NSR821
Service history: Service utförd vid följande mil: 20109 senast 2024-03-27. Kamrem utförd vid (mil):: 20109. Datum Kamremsbyte: 2024-03-27
Service book: Loose papers
Number of keys: 1
Finish: Metallic
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 4648 SEK
Max pull weight: 1 214 kg
CO2-emission (diesel): 179 g/km
Tax weight: 1 710 kg
Max trailer weight: 1 290 kg
Deductible VAT: No
III 2.0 HDi Tourer
2010
Antispinn
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Motorvärmare
PercentIconNO deductible VAT