Объявление Продам универсала BMW Z3 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/22
BMW
Z3
универсал
1998
2003-12-02
77 910 км
80 кг
1 540 кг
1 620 кг
более 1 месяца
7207141
2024-07-31 17:56
2024-08-05 20:20
Длина - 4,05 м, ширина - 1,74 м
321 л.с. (236 кВт)
электро
механика
Круиз-контроль:
CD
Дополнительная комплектация
PTO:
2025-09-30
голубой
Bromsar skulle må bra av att motioneras.
EXTERIOR:
Skada på stötfångaren fram. Fåtal repor, stenskott, lackskador, bucklor och dörruppslag.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage. Missljud ifrån AC pump samt läckage. Fungerar utmärkt maskinellt.
Bakaxel oljeläckage. sufflet skadad.
Previous owners: 8
License number: ULD691
Service history: Service utförd vid följande mil: 285, 935, 2416, 3672, 5270, 6448, 6869, 7173, 7652 senast 2015-09-05
Service book: Yes
Number of keys: 1
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 2413 SEK
Max pull weight: 1 880 kg
Tax weight: 1 540 kg
Sold in sweden: No
Deductible VAT: No
M Cabriolet
1998
PercentIconNO deductible VAT