Объявление Продам универсала BMW 3-serien с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/14
BMW
3-serien
универсал
2016
2016-04-01
166 570 км
390 кг
1 805 кг
2 195 кг
26 авг. 2024 г.
7214002
2024-08-23 17:42
2024-08-28 20:46
4,633 м × 1,811 м × 1,429 м
88 л.с. (64.68 кВт)
бензин
Круиз-контроль:
Навигация:
CD
Круиз-контроль (темпомат):
2024-11-30
Bromsskivor fram och bak rostiga.
EXTERIOR:
Lock strålkastarspolning skadad höger fram. Skada på stötfångaren fram, Vindruta sliten. Några lackskador, bucklor, stenskott och repor. Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig bak. Bagageutrymme, klädsel smutsig. Ratten är sliten. Klädsel smutsig fram. Innertak, smutsigt. Insynsskydd medföljer ej
Samtliga p-sensorer bak intryckta.
Previous owners: 7
License number: WPD942
Manufacture month: luty 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 2867, 4237, 5842, 7267, 9327, 13040 och 15338. senast 2024-02-06
Service book: Electronic
Finish: Metallic
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 305 kg
Tax weight: 1 800 kg
Deductible VAT: No
färg: Silver
330e Sedan
F30
2016
Electric/Petrol
Antispinn
Autobroms
Assistanssystem
Auto hold
AUX-ingång
Dödavinkelvarnare
Filbytesvarnare
Head-up display
Kurvljus
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Rattvärme
start/stop-function
Variabel sportstyrning
Sportstolar
Förvaringspaket
Belysningspaket
Teleservices
eDrive tjänster
Connected Drive Services
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car