Объявление Продам универсала BMW 3-serien с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
BMW
3-serien
универсал
2015
2015-04-29
123 340 км
485 кг
1 595 кг
2 080 кг
26 авг. 2024 г.
7215351
2024-08-23 17:42
2024-08-28 20:13
4,624 м × 1,811 м × 1,429 м
306 л.с. (225 кВт)
электро
Круиз-контроль:
Навигация:
CD
Дополнительная комплектация
PTO:
2024-10-31
серый
Rost på bromsskivor som inte påverkar bromsverkan. Bromsbelägg fram och bak börjar bli slitna.
EXTERIOR:
Vindruta sliten. Några stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal lackskador.
Isofix höger bak täcklock saknas. Inredningsdetalj skadad, Ratten är sliten. Dörrpaneler fram skavmärken.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Växlar lite ryckigt ibland.
Servicelampa lyser. Spricka vindruta utanför synfält. Missljud framvagn ej lokaliserat. Lampan som visar växel i växelspaken är ur funktion. Vibrationer känns i bilen vid högre hastighet.
Previous owners: 7
License number: KKE569
Manufacture month: heinäkuu 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 691, 2596, 2642, 3773, 6590, 7427, 9038, 9670, 11788 senast 2023-06-19
Service book: Electronic
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 1636 SEK
Max pull weight: 1 420 kg
CO2-emission (petrol): 169 g/km
Tax weight: 1 590 kg
Max trailer weight: 1 700 kg
Deductible VAT: No
335i Sedan
F30
2015
Assistanssystem
Rattväxel/paddlar
start/stop-function
AUX-ingång
Elstol med minnesfunktion förarplats
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VAT