Объявление Продам универсала Audi A6 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Audi
A6
универсал
2018
2018-01-10
135 170 км
521 кг
1 834 кг
2 355 кг
2 сент. 2024 г.
7217080
2024-08-30 06:01
2024-09-04 20:49
4,943 м × 1,874 м × 1,421 м
190 л.с. (140 кВт)
газ
Круиз-контроль:
Навигация:
CD
Видеокамера заднего хода:
Дополнительная комплектация
Подогрев топлива:
2024-12-31
черный
Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor. Fåtal rostangrepp
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Servicelampa lyser.
Previous owners: 3
License number: ZAO796
Manufacture month: november 2017
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2642, 4796, 6087, 10200 och 12688 mil. Senast utförd 2023-12-05
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 1311 SEK
Max pull weight: 1 145 kg
CO2-emission (diesel): 115 g/km
Tax weight: 1 830 kg
Max trailer weight: 1 900 kg
Deductible VAT: No
2.0 TDI Avant
2018
Antispinn
Auto hold
Kurvljus
Nyckellöst startsystem
start/stop-function
AUX-ingång
Bakgavellyft (Fota typskylt)
LED-strålkastare
PercentIconNO deductible VAT