Объявление Продам самосвальный кузов Dumperflak Transab med ram och tipp с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/29
самосвальный кузов
Швеция Karlstad6609 км от вас
более 1 месяца
2059859
2024-08-12 10:01
Rost, rostskador, slitage, skav och bucklor förekommer.
tillverkare: Transab
Typskylt: Saknas
Övriga mått: Längd: ca. 565 cm. Bredd: ca. 250 cm
tillverkningsår: Information saknas