Объявление Продам пикап Toyota Hilux с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Toyota
Hilux
пикап
2018
2018-11-02
89710 км
Количество мест:
5
1008 кг
2202 кг
3210 кг
Швеция Gothenburg
17 июн. 2024 г.
7208328
2024-06-20 18:24
2024-06-25 19:56
5.33 м × 1.855 м × 1.815 м
Кузов
Фаркоп:
150 л.с. (110 кВт)
газ
Круиз-контроль:
Навигация:
CD
Видеокамера заднего хода:
Дополнительная комплектация
Полный привод:
2024-12-31
серый
Flertal lackskador, stenskott och repor, Fåtal bucklor/dörruppslag
Lukt från rök.
Servicelampa lyser. Ratt står snett. Positionsljus höger fram ur funktion.
Previous owners: 9
License number: EBY461
Manufacture month: august 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 1400, 4130, 5765, 6591 senast 2022-04-25
Service book: Electronic
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 4881 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 189 g/km
Tax weight: 3 210 kg
Max trailer weight: 3 200 kg
Deductible VAT: No
2.4 D 4WD
2018
Antispinn
Autobroms
AUX-ingång
Elstol förarplats
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Motorvärmare
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Nyckellöst startsystem
start/stop-function
PercentIconNO deductible VAT