Объявление Продам минивэн Peugeot EXPERT 110HK 4M3 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/45
Peugeot
EXPERT 110HK 4M3
минивэн
2006
437 618 км
690 кг
1 640 кг
2 330 кг
Швеция Sätila
более 1 месяца
203862
2024-09-17 08:55
Длина - 4,55 м, ширина - 1,85 м
109 л.с. (80 кВт)
дизель
механика
Колесная база:
2 830 мм
Размер резины:
205/65R15
Остаток резины:
5 мм
Первая ось:
205/65R15
Задняя ось:
205/65R15
2025-04-30
серый
Mönsterdjup däck: 5-6 mm
Senaste besiktning: 2024-02-20
Fordonsslag: Lätt lastbil
Kreditköp: Nej
Leasing: Nej
euro: Miljöklass 2000
Skåpbil
Utrustning
Dragkrok
Av kyler ej
Mått & vikt
Medföljande redskap / tillbehö
Vinterdäck dubb 6 mm
Inredning i skåp
Övriga upplysningar
Yttre handtag på sidodörr sönder. Öppnas inifrån
Slitage
rost och bucklor finns
Säljarens kommentarer
Rostlagad i balkar
Koppling bytt 2023
Används under auktionen