Объявление Продам микроавтобус фургон Ford Transit с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Ford
Transit
микроавтобус фургон
2018
2018-11-29
92 700 км
Количество мест:
3
579 кг
2 221 кг
2 800 кг
более 1 месяца
7213092
2024-08-01 17:50
2024-08-06 20:12
4,972 м × 2,032 м × 1,973 м
131 л.с. (96 кВт)
газ
Круиз-контроль:
Видеокамера заднего хода:
2025-02-28
белый
Bromsskivor rostskadade. Bromsbelägg fram, slitna.
EXTERIOR:
Spricka i grill, Spår efter tidigare dekor, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal rostangrepp, Flertal lackskador. Bristfällig fastsättning av höger backspegel (glas), skakar under körning.
Lukt från rök. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Klädsel ytligt slitage fram vänster.
Ac fungerar men kyler dåligt.
Previous owners: 2
License number: SOO693
Manufacture month: maaliskuu 2018
Service history: Servicedokumentation saknas
Service book: Electronic
Number of keys: 3
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 4632 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 182 g/km
Tax weight: 2 800 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
Deductible VAT: Yes
Custom 280
2018
Antispinn
Eluppvärmd vindruta
Filbytesvarnare
start/stop-function
PercentIconDeductible VAT