Объявление Продам легковой фургон Renault Express с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Renault
Express
легковой фургон
2021
2021-12-02
49 730 км
Количество мест:
584 кг
1 418 кг
2 002 кг
28 авг. 2024 г.
7216619
2024-09-09 17:53
2024-09-11 20:24
4,393 м × 1,775 м × 1,805 м
Кузов
Фаркоп:
95 л.с. (69.83 кВт)
газ
Объем:
1 500 см³
Расход топлива:
4,4 л/100км
механика
Круиз-контроль:
2024-12-31
белый
Stenskott vindruta i synfält. Vindruta sliten. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Sliten drivrem
Strålkastare vänster spricka. Ingen spolarvätska kommer ut. Inga varningslampor
Previous owners: 1
License number: KLJ99L
Service history: Service utförd vid följande mil: 3001 senast 2022-10-19
Service book: Loose papers
Finish: Solid
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 6055 SEK
Max pull weight: 1 498 kg
CO2-emission (diesel): 111 g/km
Tax weight: 2 000 kg
Deductible VAT: Yes
1.5 dCi Skåp
2021
Assistanssystem
PercentIconDeductible VAT