Объявление Продам кроссовера Volvo XC60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Volvo
XC60
кроссовер
2014
2013-11-08
202 460 км
672 кг
1 833 кг
2 505 кг
22 авг. 2024 г.
7212124
2024-08-21 13:20
2024-08-26 21:41
4,644 м × 1,891 м × 1,713 м
163 л.с. (120 кВт)
газ
Расход топлива:
5,3 л/100км
механика
Круиз-контроль:
CD
2025-07-31
черный
Emblem saknas fram. Lackskada på stötfångare fram och bak. Flertal lackskador och rostangrepp. Några stenskott, dörruppslag och repor. Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete. Vindruta sliten.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Emblem saknas på ratt.
ENGINE AND GEARBOX:
Trög i växlingen
Servicelampa lyser. Torkarblad bak utslitet. Ratt står snett.Kopplingspedal mjukare än normalt. Vibrerande ljud från högtalarna.
Previous owners: 7
License number: XJU600
Manufacture month: oktoober 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 3023, 5752, 8896, 11818, 13484, 15339, 16047, 17010, 18373, 19179 senast 2023-08-14
Service book: Yes
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 2563 SEK
Max pull weight: 995 kg
CO2-emission (diesel): 139 g/km
Tax weight: 1 830 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
Deductible VAT: No
XC60 D4 FWD
2014
start/stop-function
Sätesvärme bak
Xenon-ljus
Drag avtagb
AUX-ingång
PercentIconNO deductible VAT