Объявление Продам кроссовера Volvo XC60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/14
Volvo
XC60
кроссовер
2017
2018-03-02
168740 км
640 кг
1865 кг
2505 кг
Швеция Gothenburg
более 1 месяца
7210999
2024-07-05 17:02
2024-07-10 19:41
4.644 м × 1.891 м × 1.713 м
190 л.с. (140 кВт)
газ
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Дополнительная комплектация
Подогрев топлива:
2025-08-31
серый
Vindruta sliten. Små sprickor i blinkersglas på höger sida, Flertal repor och stenskott. Fåtal bucklor/dörruppslag. Plastdetalj höger framdörr, bristfällig fastsättning. Stötfångare fram, dålig linjepassning.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 1
License number: YOX118
Manufacture month: lipiec 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 1270, 4344, 7589, 10335, 13403 senast 2022-03-24
Service book: Yes
Finish: Metallic
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 1781 SEK
Max pull weight: 995 kg
CO2-emission (diesel): 124 g/km
Tax weight: 1 860 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
Deductible VAT: No
XC60 D4 FWD
2017
Assistanssystem
Autobroms
Eldriven baklucka
Kurvljus
Rattvärme
start/stop-function
AUX-ingång
Dödavinkelvarnare
Filbytesvarnare
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VAT