Объявление Продам кроссовера Toyota Corolla с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Toyota
Corolla
кроссовер
2020
2020-08-11
72 370 км
393 кг
1 427 кг
1 820 кг
более 1 месяца
7221276
2024-10-11 18:09
2024-10-16 21:01
4,37 м × 1,79 м × 1,435 м
98 л.с. (72.03 кВт)
электро
Круиз-контроль:
Видеокамера заднего хода:
2025-08-31
черный
Spår efter tidigare dekor, Fåtal bucklor/dörruppslag, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Backkamera visar dålig bild
Previous owners: 3
License number: SLM76B
Manufacture month: kesäkuu 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 6962 senast 2024-06-18
Service book: Electronic
Finish: Metallic
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 680 kg
CO2-emission (petrol): 76 g/km
Tax weight: 1 420 kg
Max trailer weight: 750 kg
Deductible VAT: No
1.8 Hybrid 5dr
2020
Electric/Petrol
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
PercentIconNO deductible VAT