Объявление Продам кроссовера Nissan Qashqai с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Nissan
Qashqai
кроссовер
2020-10
2019-12-19
50 610 км
469 кг
1 416 кг
1 885 кг
11 сент. 2024 г.
7218749
4,394 м × 1,806 м × 1,59 м
159 л.с. (117 кВт)
электро
Объем:
1 300 см³
Круиз-контроль:
Навигация:
CD
Дополнительная комплектация
PTO:
2024-11-30
черный
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 4
License number: FHT86D
Manufacture month: oktoober 2019
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 3082 mil. Senast utförd 2023-01-17
Service book: Missing
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 800 SEK
Max pull weight: 1 615 kg
CO2-emission (petrol): 131 g/km
Tax weight: 1 410 kg
Deductible VAT: Yes
1.3 DIG-T
2020
Auto hold
Autobroms
AUX-ingång
Filbytesvarnare
start/stop-function
360 kamera
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar Certified