Объявление Продам кроссовера Maxus Euniq 6 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/15
Maxus
Euniq 6
кроссовер
2021
2022-06-08
37 260 км
400 кг
1 885 кг
2 285 кг
более 1 месяца
7206586
2024-08-09 17:53
2024-08-14 20:03
Количество дверей:
5
4,735 м × 1,86 м × 1,736 м
электро
Круиз-контроль (темпомат):
Люк:
2025-06-30
черный
Fåtal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor. Ny vindruta
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd går ej att montera, tillhör ej denna bil.
Mediaskärm sliten.
Previous owners: 2
License number: LNE62C
Manufacture month: november 2021
Service history: Service utförd vid följande mil: 3030 senast 2023-11-22
Service book: Yes
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 215 kg
Tax weight: 1 880 kg
Deductible VAT: Yes
Euniq 6 SUV
2021
Auto hold
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Elstol passagerarplats
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Öppningsbart panoramatak
360 kamera
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car