Объявление Продам кроссовера KIA Niro с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
KIA
Niro
кроссовер
2022
2021-11-16
94070 км
384 кг
1616 кг
2000 кг
Швеция Gothenburg
21 июн. 2024 г.
7209197
2024-06-28 18:22
2024-07-03 20:47
4.355 м × 1.805 м × 1.535 м
105 л.с. (77 кВт)
электро
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
2024-11-30
белый
Mindre repa motorhuv, 2 däck på bilen har för litet mönsterdjup, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekor, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Klädsel skadad fram vänster.Insynsskydd medföljer
Förarbältet är fransigt
Servicelampa lyser. Strålkastare vänster ur funktion
Previous owners: 1
License number: YNS40X
Service history: Information saknas
Service book: Missing
Finish: Solid
Textile: Textile
Collision warranty: 2024-11-15 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 500 kg
Tax weight: 1 610 kg
Deductible VAT: Yes
Plug-in Hybrid 1.6
2022
Electric/Petrol
Auto hold
Autobroms
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Rattvärme
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car