Объявление Продам кроссовера BMW X3 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
4.708 м × 1.891 м × 1.676 м
190 л.с. (140 кВт)
газ
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Дополнительная комплектация
Подогрев топлива:
Полный привод:
2026-05-31
серый, металлик
Bilen har flertal stenskott, dörruppslag och repor. Enstaka bucklor. Plastdetaljer saknas stötfångare fram. Stenskott vindruta i synfält.
Invändigt några repor och märken. Insynsskydd medföljer ej.
Dammskydd till stötdämpare lite skadad höger/vänster fram.
Previous owners: 3
License number: EKR67H
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2431, 4907, 7434, 8318, 10418, 11373 och 12818 mil. Senast utförd 2024-06
Service book: Electronic
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 4936 SEK
Max pull weight: 1 000 kg
CO2-emission (diesel): 126 g/km
Tax weight: 2 030 kg
Max trailer weight: 2 400 kg
Deductible VAT: No
xDrive20d 190+11 M Sport Nav HUD H&K
2021
Antispinn
Sätesvärme bak
Aktiv parkeringshjälp
Assistanssystem
Auto hold
BMW Display Key
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Filbytesvarnare
Head-up display
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Smartphone integration
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified