Габаритные размеры: ширина - 1,75 м, высота - 0,65 м
Состояние: б/у
Дополнительная информация — Колесо Hydrema PBH
Датский
Датский
Information fra nuværende ejer:Genstanden virker, men har anmærkningerKendte anmærkninger og fejl:Brugsspor, ridser og rust forekommer
Fæste: Hydrema hurtigskifte
Læssehjælp med: Maskine
Volumen: 0,560m3
Dybde: 1,1 m
Fæste: Hydrema hurtigskifte
Læssehjælp med: Maskine
Volumen: 0,560m3
Dybde: 1,1 m