Объявление Продам автофургон < 3.5т Nissan NV400 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Nissan
NV400
автофургон < 3.5т
2019
2020-05-29
255 470 км
970 кг
2 530 кг
3 500 кг
более 1 месяца
7218319
2024-10-02 17:27
2024-10-07 20:18
6,905 м × 2,2 м × 2,9 м
170 л.с. (125 кВт)
газ
Расход топлива:
7,5 л/100км
механика
Дополнительная комплектация
Гидроборт:
2025-03-31
белый
Stenskott vindruta i synfält. Vindruta sliten. Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal bucklor/dörruppslag, Bilen har polerbara tvättrepor, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Flertal lackskador, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljerSkramlande ljud vid tomgång.Ordentligt Missljud vänster fram när man kör över fartgupp.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Dålig lukt i bilen. Sliten inredning. Lösa inredningsdetaljer, Innertak, smutsigt. Trasiga inredningsdetaljer..
ENGINE AND GEARBOX:
Motor, orkeslös.
Spricka vindruta i synfält. Servicelampa lyser. AC ur funktion, Torkarblad utslitna fram. Missljud framvagn ej lokaliserat.Bromsljusen bak spruckna. Höger passagerardörren saknar ett fönster.
Previous owners: 1
License number: LJX30F
Manufacture month: czerwiec 2019
Service history: Ingen serivcedokumentation tillgänglig
Service book: Missing
Number of keys: 1
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 5058 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 194 g/km
Tax weight: 3 500 kg
Max trailer weight: 2 500 kg
Deductible VAT: Yes
2.3 dCi Volymskåp
2019
Antispinn
PercentIconDeductible VAT